Používame súbory cookies, ktoré sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webstránok a analytické účely.

Termíny kurzov 2022

 

Deň a hodina otvorenia kurzu Čas vyučovania teórie
JANUÁR 2022  
 

 

   
 

 

   
 

 

Cenník

cenníková zľava na automobily Toyota

Cenník kurzov:

CENA PLATÍ IBA PRE NAJBLIŽŠÍ KURZ
kurz pre študentov................... 850€
kurz štandart............................880€

kurz 1. pomoci...........................35€

Prvá jazda môže byť uskutočnená až po prebraní značiek a riešenia križovatiek. Jazdy sa potom realizujú individuálne po dohovore žiaka s inštruktorom.

 

Možnosť zakúpenia kurzu ako darčekovej poukážky vrátane kolkov na skúšku a kurzu 1. pomoci.


Ponúkame možnosť úhrady na splátky bez navýšenia ceny. V cene kurzu nie je zahrnutý kurz 1. pomoci a kolok v hodnote 33€, ktorý je správnym  poplatkom štátu.

.
Poskytujeme svojim žiakom voľný prístup do e-autoškoly počas celého kurzu.

Kondičné jazdy (TOYOTA YARIS):


Dve vyučovacie hodiny po 45 min. (spolu 90 min):  50€

 

Opakovaná skúška vrátane kolkovej známky: 50€

 

Kolok na prvú riadnu skušku: 33€

 

 


0903 110 004

Cenník autoškoly je zostavený tak, aby sme vám ponúkli férové a čo najnižšie ceny. Myslíme aj na študentov, ktorým ponúkame cenové zvýhodnenie. Z ceny, ktorú zaplatíte, financujeme okrem iného kvalitné vozidlá a zariadenie autoškoly či osvedčených inštruktorov, prenájom priestorov, cvičiska, poistenie vozidiel, poistenie autoškoly a pohonné hmoty. Chceme totiž, aby ste boli s kurzom maximálne spokojní. 

Získajte výhody

Autoškola FEKI bola založená v roku 2004. Naša autoškola sídli v širšom centre Bratislavy, pri autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave Ružinov na ulici Košická č. 6.

Poloha autoškoly v Bratislave blízko centra nám zaručuje možnosť naučiť Vás zručnosť pri jazdení v úzkych uličkách a zároveň sa ľahko dostať do všetkých odľahlých častí Bratislavy. Pracujeme s modernými metódami výuky s použitím digitálnej techniky. Vyučovanie teórie prebieha v malých skupinách do 18 žiakov, čo nám poskytuje lepšiu možnosť individuálneho prístupu.

  • eautoškola  - bezplatná elektronická učebnica
  • bezpečnosť - Vaše prvé dotyky a pohyby s autom na bezpečnom autocvičisku
  • trpezlivosť pre každého - učiť Vás budú skúsení profesionálni inštruktori, ktorí sú pripravení aj na úplných začiatočníkov
  • výcvikové vozidlá - Toyota Yaris - veľmi vhodné autá, zvlášť do mestskej prevádzky, perfektný technický stav
  • záloha študenti - 450,-€ , ostatní 480,-€ a môžete začať s výcvikom
  • splátky - možnosť ľubovoľných splátok do konca výcviku
  • kurz prvej pomoci - organizujeme v našej autoškole
  • darčeková poukážka - možnosť zakúpiť a venovať ľubovolnej osobe
  • kondičné jazdy - pre obnovenie vodičskej praxe

Spokojní klienti

Soňa Gáliková
5 Stars

Dobry den, len som sa po dvoch rokoch chcela este raz podakovat za vas poskytnuty vycvik. Hned po vydani vodicaku som zacala na plno jazdit, no a v den 18tin som dostala auto. Cize za uplynuly rok a pol som na svojom dalaa 35tisic km a na rodicovskom zhruba 10tisic... Pravidelne jazdim aj do EU metropol atd... sama a bez nehody... aj stari vodici ma chvalia hehe :-D Este raz dakujem, ste naj autoskola :-)

 

Lucia Maková
5 Stars

Autoškolu Feki som si vybrala na základe odporúčania svojich známych. Chválili nielen profesionálny prístup inštruktorov, ale aj vozidlá v perfektnom stave, čo môžem len potvrdiť Navyše mi vyhovovala poloha v centre mesta, neďaleko mojej práce. Pred autoškolou som mala skúsenosti len v divokej jazde na motokáre. V aute som v živote za volantom nesedela. Kurz ma nenaučil len šoférovaniu, ale aj správaniu k autu a ostatným vodičom a chodcom.