Používame súbory cookies, ktoré sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webstránok a analytické účely.

⇩Otvárame  15.07.2020 o 16.00 kurz uzavretý⇩ 

Záloha:350€-študent

         400€-klasik

 

 
 
 

Autoškola Bratislava - FEKI, Košická 6, Bratislava Ružinov
kvalitná autoškola v centre mesta
Úradné hodiny: pondelok, utorok, streda a štvrtok 16.30-18.00

MHD: 50, 66, 68, 70, 202, 205, 207, 208


usmiata absolventka Autoškola Bratislava jazda - inštruktor vysvetľuje praktickú stránku jazdenia

Autoškola FEKI Bratislava Kurzy

Deň a hodina otvorenia kurzu Čas vyučovania teórie
 JÚL   2020  
 15.07.2020 o 16.00

pondelok a streda    16.00-18.15

  AUGUST 2020  
 27.08.2020 o 16.00

 utorok a štvrtok      16.00-18.15

      
 

  0903 110 004
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

Aby autoškola bola zážitkom na celý život

Na váš kurz v autoškole by ste mali mať len pozitívne spomienky - to je mojím cieľom. Ľudský prístup inštruktorov považujem za jednu z priorít. Tomu podriaďujem aj ich výber a školenie. Preto sa tu stretnete s pozitívnymi a sympatickými ľuďmi. Okrem odborných skúseností máme pre vás vždy dostatok trpezlivosti, pokiaľ sa svojím tempom nenaučíte všetko potrebné. Akékoľvek obavy z toho, že vám to nepôjde, hoďte za hlavu.

Veselé hodiny teórie

Hodiny teórie vediem ja. Vždy sa stretávame v skupinách, kde je maximálne 22 študentov. Vytvára to kamarátsku osobnú atmosféru. Namiesto nudného výkladu predpisov do hodín vkladám aj osobné skúsenosti a zaujímavosti z praxe. Snažím sa, aby sa vám vryli do pamäti správne riešenia situácií v premávke, ktoré robia v praxi často problémy. Vy sa tiež pýtate, čo zaujíma vás a nuda na hodinách v autoškole FEKI Bratislava nehrozí. Vďaka kamarátskej atmosfére v menších skupinkách sa tu vytvárajú veselé partie, kde vznikajú aj nové priateľstvá.

Jazda bez obáv

Okrem teórie je dôležitá samotná jazda. Jazdíte tu na moderných, bezpečných a spoľahlivých autách. Na staré vykopávky tu nenatrafíte. Jazdiť začínate po absolvovaní približne polovice hodín teórie, keď už poznáte dopravné značky a pravidlá jazdy cez križovatky. Jednotlivé jazdy si s inštruktorom môžete dohodnúť na ráno, dopoludnie či poobedie v čase, ktorý vám vyhovuje. S každým študentom autoškoly absolvujem aspoň jednu jazdu aj ja. Je dobré si vyskúšať aj iné auto. Najmä však zistím, v čom ešte môžem pred skúškou vám konkrétne pomôcť a poradiť.

Zľava na nové auto

Jazdiť budete na autách Toyota Yaris. Keď sa vám zapáčia, po absolvovaní Autoškoly Bratislava Feki môžete využiť zľavu na nové auto značky Toyota vo výške minimálne 250 €. Viac info tu.

Verím, že sa tu budete cítiť príjemne, kurz bude pre vás zaujímavý a zábavný a úspešne získate svoj vodičák s nami.

na fototgrafii Ing. Mikuláš Fekiač - riaditeľ a majiteľ autoškoly

Mikuláš Fekiač, riaditeľ

Získajte výhody

Autoškola FEKI bola založená v roku 2004. Naša autoškola sídli v širšom centre Bratislavy, pri autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave Ružinov na ulici Košická č. 6.

Poloha autoškoly v Bratislave blízko centra nám zaručuje možnosť naučiť Vás zručnosť pri jazdení v úzkych uličkách a zároveň sa ľahko dostať do všetkých odľahlých častí Bratislavy. Pracujeme s modernými metódami výuky s použitím digitálnej techniky. Vyučovanie teórie prebieha v malých skupinách do 18 žiakov, čo nám poskytuje lepšiu možnosť individuálneho prístupu.

 • eautoškola  - bezplatná elektronická učebnica
 • bezpečnosť - Vaše prvé dotyky a pohyby s autom na bezpečnom autocvičisku
 • trpezlivosť pre každého - učiť Vás budú skúsení profesionálni inštruktori, ktorí sú pripravení aj na úplných začiatočníkov
 • individuálny výcvik - pre tých, ktorí nemajú čas alebo si neveria
 • rýchlokurz - pre tých, ktorí sa ponáhľajú
 • výcvikové vozidlá - Toyota Yaris - veľmi vhodné autá, zvlášť do mestskej prevádzky, perfektný technický stav
 • záloha študenti - 350,-€ , ostatní 400,-€ a môžete začať s výcvikom
 • splátky - možnosť ľubovoľných splátok do konca výcviku
 • kurz prvej pomoci - organizujeme v našej autoškole
 • darčeková poukážka - možnosť zakúpiť a venovať ľubovolnej osobe
 • kondičné jazdy - pre obnovenie vodičskej praxe

Prihláška na kurz:

Najbližší kurz začína 27.8.2020 o16.00. Po vyplnení tohoto form Vás očakávame na otvorení kurzu.

Spokojní klienti

Soňa Gáliková
5 Stars

Dobry den, len som sa po dvoch rokoch chcela este raz podakovat za vas poskytnuty vycvik. Hned po vydani vodicaku som zacala na plno jazdit, no a v den 18tin som dostala auto. Cize za uplynuly rok a pol som na svojom dalaa 35tisic km a na rodicovskom zhruba 10tisic... Pravidelne jazdim aj do EU metropol atd... sama a bez nehody... aj stari vodici ma chvalia hehe :-D Este raz dakujem, ste naj autoskola :-)

 

Lucia Maková
5 Stars

Autoškolu Feki som si vybrala na základe odporúčania svojich známych. Chválili nielen profesionálny prístup inštruktorov, ale aj vozidlá v perfektnom stave, čo môžem len potvrdiť Navyše mi vyhovovala poloha v centre mesta, neďaleko mojej práce. Pred autoškolou som mala skúsenosti len v divokej jazde na motokáre. V aute som v živote za volantom nesedela. Kurz ma nenaučil len šoférovaniu, ale aj správaniu k autu a ostatným vodičom a chodcom.